Свистун розповіла, як у міській раді проводили обшуки

logo
110222_svistun_rozpovila_jak_u_miskij_radi_provo.jpeg


Ірина Свистун розповіла, як в управлінні проводили обшуки і чому винуватці «афери століття» не мають проблем.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua, – передають “Львівські”.

Сьогодні, керівник Управління комунальної власності Львівської міськради, голова фракції «Самопоміч» Інна Свистун поділилась враженням від обшуків у ЛМР та в себе вдома.

Як зазначила депутатка, обушки проводили близько 11 годин, при цьому не відпускали і не випускали нікого. Також правоохоронці заглянули додому до керівника, заступників, керівників відділів Управління.

За словами Свистун, обшуки минули людей, які причетні до афери. А вся увага, нібито, спрямована на саме управління, яке і викрило аферу.

Нагадаємо, йдеться про розкрадання майна міста – більше 20 нежитлових приміщень. Правоохоронці знають винних. Але, як зазначила Свистун, в управлінні також розуміють, що злочинці маю хороші зв’язки в Генеральній прокуратурі, податковій. І фігуранти «афери століття» не мають зараз жодних проблем.

«Складається враження, що цими діями створюється завіса видимої «роботи» за якою хочуть приховати справжніх винуватців. Натомість ми нічого не боїмось, я готова до обшуків, нам немає що приховувати», – коментує ситуацію Ірина Свистун.

Депутатка наголошує, що крадіжки стались через те, що держава дала полегшений доступ до реєстру, можливість розробки технічного документації великій кількості осіб. А а дивним збігом обставин, ухвалу про обшуки у приміщенні ЛМР і посадових осіб управління виносила суддя, яка й фігурує в справах «афери століття».

В ході обшуку було вилучено всі документи по цих об’єктах, зокрема договори і квитанції оренди.

Більше про новини у Львові читайте згодом на «Львівських».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...