Світові зірки у львівській філармонії популяризуватимуть класику

logo
117111_svitovi_zirki_u_lvivskij_filarmoniji_popu.jpeg


02.08.2017, 17:40

филармония, классика, программа, август9 і 10 серпня на філармонійну сцену з програмою популярної класики вийдуть відомі світові зірки. Про це повідомляє прес-служба філармонії.

Міжсезоння у Львівській філармонії традиційно наповнене концертами не менш, ніж сезон, який розпочинається восени. Зокрема, 9 і 10 серпня на філармонійну сцену вийдуть зірки, об’єднані під батутою відомого американського диригента та піаніста Бенджаміна Лоеба. За його плечима – численні гастролі, світові прем’єри та співпраця з оркестрами у США, Китаї, Уругваї й Аргентині.

Разом з Лоебом у Львові виступлять його колеги. Зокрема, піаністка Джун Лінь (Тайвань), яка належить до числа найвідоміших сучасних виконавців Шопена. У її доробку – виступи у Еліс Туллі Холлі, музеї мистецтв Метрополітен, Bargemusic та International Keyboard Institute and Festival у Нью-Йорку.

Список ролей та концертів Елені Матос (США/Греція) можна перелічувати дуже довго – ця солістка (мецо-сопрано) перемогла у 34 міжнародних конкурсах та з успіхом виступає у Нью-Йорку, Чикаго, Бостоні, Вашингтоні та по всіх штатах, а також на історичній батьківщині у Греції.

Тенор Стенлі Джексон отримав освіту в США та розпочав кар’єру в опері Чикаго, згодом на соліста чекали сцени Парижа, Лейпцига, Штутгарта. Серед відзнак Стенлі Джексона – престижна премія Метрополітен-опера.

Сопрано Зулі Ініріо (Домініканська Республіка/США) підкорила перші сходинки музичного світу в опері Луїзіани, зараз вона концертує в театрах США та Італії.

У Львові солісти виступлять з програмою популярної класики.

9 и 10 августа на филармоническую сцену с программой популярной класики выйдут известные мировые звезды. Об этом сообщает пресс-служба филармонии.

Межсезонье во Львовской филармонии традиционно наполнен концертами не менше, чем сезон, который начинается осенью. В частности, 9 и 10 августа на филармоническую сцену выйдут звезды, объединенные под батутой известного американского дирижера и пианиста Бенджамина Лоэба. За его плечами – многочисленные гастроли, мировые премьеры и сотрудничество с оркестрами в США, Китае, Уругвае и Аргентине.

Вместе с Лоебом во Львове выступят его коллеги. В частности, пианистка Джун Лень (Тайвань), которая относится к числу самых известных современных исполнителей Шопена. В ее активе – выступления в Элис Тулли Холли, музее искусств Метрополитен, Bargemusic и International Keyboard Institute and Festival в Нью-Йорке.

Список ролей и концертов Элени Матос (США/Греция) можно перечислять очень долго – это солистка (меццо-сопрано) победила в 34 международных конкурсах и с успехом выступает в Нью-Йорке, Чикаго, Бостоне, Вашингтоне и во всех штатах, а также на исторической родине в Греции.

Тенор Стэнли Джексон получил образование в США и начал карьеру в опере Чикаго, затем солиста ждали сцены Парижа, Лейпцига, Штутгарта. Среди наград Стэнли Джексона – престижная премия Метрополитен-опера.

Сопрано Зуле Инирио (Доминиканская Республика/США) покорила первые строчки музыкального мира в опере Луизианы, сейчас она концертирует в театрах США и Италии.

Во Львове солисты выступят с программой популярной классики.

А поділитися?