Святкування з присмаком смутку: як у Львові відзначають День ВДВ (Відео)

logo
116955_svjatkuvannja_z_prismakom_smutku_jak_u_lv.jpeg


80-та десантно-штурмова бригада, яка однією з перших вирушила на схід боронити країну від російського агресора, відзначає 25-ту річницю створення Високомобільних десантних військ. Урочистості влаштували у військовій частині, де дислокується підрозділ. Там побувала кореспондент “5 каналу” Марта Шикула.

За темою

Ніяких гучних святкувань бійці не влаштовують від 2014 року. У День ВДВ традиційно вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих побратимів, потому поставили квіти та запалили свічки біля пам’ятного знака. Самі бійці розповіли, що цей день дня них не лише свято, а й спогади про за загиблими у боях побратимами. “И радість, і печаль. Одночасно. Ти згадуєш тих, хто з тобою служив, кого вбили, хто загинув. Воно двояко”, – відзначає десантник Роман Панченко.

80-та бригада побувала у найгарячіших точках Донбасу, тримали оборону Луганського та Донецького аеропорту, брали участь у визволенні Слов’янська. Крім вшанування пам’яті полеглих героїв, у цей день також нагородили тих, хто відзначився у зоні АТО. Десантникам вручили нагороди, пам’ятні значки та подарунки.

Після всього офіціозу та показових виступів десантники продемонструють свою військову техніку для усіх гостей. Кажуть, святкувати гучно та купатися у фонтанах – не будуть.

Сталевий стрижень війська: в Україні святкують День ВДВ

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

У Львові вперше відзначили День курсанта – фото


Реклама

А поділитися?