Свято наближається: чи готова трамвайна колія на Сихові до завтрашнього відкриття

logo
39845_svjato_nablizhaetsja_chi_gotova_tramvajna.jpeg


Вже завтра, 17 листопада, на львів’ян очікує грандіозна подія. Цього дня на Сихові відбудеться відкриття довгоочікуваної трамвайної колії.

Кореспондент сайту 032.ua вирішив перевірити, чи готова трамвайна колія на Сихові до завтрашнього дня і що загалом відбувається на Сихові за добу до грандіозної події.

Стан трамвайної колії від ринку Шувар до кінцевої зупинки поруч із кінотеатром Довженка.

Отож, найпідготовленішим місцем сихівської трамвайної колії є ділянка від Сихівського мосту до кінотеатру Довженка. Що й не дивно: до кінця 2016 року зупинка поблизу кінотеатру на Сихові буде кінцевою для трамвайного маршруту №8.

GPqHFRiOptUeSa0-PXDnyYMYlHxEvfBfISgjwXmpw5EMsKUJtpHawBs

Перехрестя пр.Червоної Калини- вул.Угорська.

Тут ремонтні роботи вже завершили, розворотне кільце побудували і завтра, 17 литсопада, цю ділянку дороги також відкриють для проїзду транспорту. До слова, кільце, яке тут облаштували, буде технологічним: у випадку поломки рухомого складу, трамваї відбуксують сюди, а рух електротранспорту продовжиться у стабільному режимі. 

Все що залишилось облаштувати станом на сьогодні – встановити огорожу вздовж зупинок та прибрати сніг із колій.

uC23cPl1ypINUFLEcB5YugnaqohPrjYO0mlzRS40Qcds

Ділянка трамвайної колії на вулиці Стуса

Ця ділянка трамвайного маршруту готова до відкриття практично повністю. Як і у попередньому випадку, тут ще необхідно встановиту огорожу поруч із павільйонами на зупинках, і на деяких місця розчистити сніг. Однак, ту ще досі курсує будівельна техніка. Напевно, е пов’язано із тим, що ремонтники готуються до подальшого ремонту колектора на вулиці Стуса.

rWvH7-AzC7cqIn5-60lGg4KkgsOs8nR8cHSAjcEZjw14FkVlMTFJ1v4

Усі фото: Андрій Галицький/032.ua.

Читайте також на нашому сайті: 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...