Святослав Вакарчук назвав свої улюблені місця у Львові

logo
105306_svjatoslav_vakarchuk_nazvav_svoji_uljuble.jpeg


Лідер гурту “Океан Ельзи” назвав улюблені секретні місця Львова, які, на його думку, найбільше передають атмосферу цього міста.

Співак зізнався, що з туристичних вулиць він найбільш полюбляє вулицю Вірменську у Львові, де розташована одна з найстаріших, найкрасивіших церков – Вірменська церква. “Обов’язково походіть навколо та зайдіть усередину. До речі, саме там знімали епізоди до фільму “Три мушкетери”, – радить Вакарчук.

Ще одна причина любові до цієї вулиці – там оселилося мистецьке об’єднання Дзиґа. Одна з перших продюсерських агенцій Львова. Саме вони заплатили перший в історії групи Океан Ельзи гонорар за виступ у клубі “Лялька”. То культове місце для покоління 1990‑х. Як зараз пам’ятаю, ми отримали тоді  70 доларів за кожний виступ, – ділиться Святослав.

Лідер “ОЕ” також рекомендує насолодитися атмосферою на вулиці Староєврейській – з іншого боку площі Ринок від Вірменської. “На ній, по‑перше, є дуже смачна кав’ярня “Цукерня”. Вона одна з перших почала робити смачну львівську кондитерку, ми казали: “Така, як у бабусі”. На Староєврейській був і магазин музичних інструментів, де “Океан Ельзи” вперше придбав серйозні інструменти. Ми виграли грант Фонду Відродження і на ці гроші купили музичні інструменти. Це був 1996 або 1997 рік…” – каже Святослав.

Вулиця Староєврейська - фото 177368Вулиця Староєврейська / nv.ua

Якщо говорити про центральні вулиці, то раджу побувати на одному з дахів. Можна піднятися на боковий дах біля площі Ринок, де знімався кліп до пісні “Океану Ельзи” Холодно, і побачити красиві краєвиди Львова. Над кафе Гасова лямпа теж гарний дах. Львівські дахи мене дуже приваблюють! – не приховує емоцій Вакарчук.

Зазирніть у Стрийський парк. Він не найстаріший, йому десь 130 років, парк Костюшка (офіційно парк ім. Івана Франка) – старший. Але Стрийський дуже красивий і впорядкований – чимось нагадує той, що у віденському палаці Шонбрунн. Це місце, де я в дитинстві багато гуляв, бо жив неподалік.


Реклама

А поділитися?