Театр на Сихові запрошує львів’ян на психологічну виставу

logo
80129_teatr_na_sihovi_zaproshue_lviv_jan_na_psi.jpeg


90 метрів білої тканини, музика від композиторів з різних куточків світу та глибокий зміст, – усе це очікує на кожного, хто завітає на виставу «Добраніч, мамо!» Режисерка та засновниця Наталія Меньшикова розповіла Tvoemisto.tv, чим театр на Сихові дивуватиме глядачів цього разу.

8-го квітня, напередодні свого півріччя, театр Domus запрошує львів’ян на виставу «Добраніч, мамо!». Режисер-постановник Наталія Меньшикова торкнулася одвічної теми непростих стосунків дітей і матерів за п’єсою Марши Норман “Добраніч, мамо!”

«На мою думку, це найближчі люди, між якими повинно бути порозуміння – мама і донька. Якщо навіть на такому рівні псуються стосунки: неможливо порозумітись, зарадити, то як ми можемо говорити про те, що ми в суспільстві можемо один одного почути? З цього приводу ми будемо розглядати цю виставу», – розповіла Наталія Меньшикова.

За її словами, вистава буде цікавою як хлопцям/чоловікам, так і дівчатам/жінкам, оскільки тема стосунків однаково актуальна для всіх. Єдине обмеження – перегляд спектаклю не рекомендовано особам молодше 16-ти років, адже йдеться про суїцид.

На глядачів очікуватимуть оригінальні декорації від сценографа Оксани Шпакович та музичний супровід від зарубіжних композиторів. «Ми відходимо від радянських поглядів, це великий вклад у створення нашої вистави. Всім світом назбирали понад 90 метрів білої тканини для вистави. Цього разу ми співпрацювали з кримськими композиторами. Музика для цієї вистави написана ними. Наші друзі з Німеччини створили фонограму і обробили її. Я думаю, що це буде цікаво», –  додала Наталія Меньшикова.

Режисер-постановник сподівається, що перегляд спектаклю змусить замислитися глядача. «Вийти з вистави і сказати: «Дякувати Богу, в мене не так! – взагалі буде чудово».

Коли: 8-го квітня о 18.00Локація: Культурно-освітній центр ім. Довженка (проспект Червоної Калини, 81).Вартість вистави: 75 гривень.

Нагадаємо, «Domus» заснований з ініціативи Наталії Меньшикової та Дениса Федєшова на кошти організаторів та всіх охочих долучитися до створення театру на Сихові. Вистави відбуваються на сцені червоного залу Культурно-освітнього центру імені Довженка.

Підготувала Аліна Петренко


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...