Тенісисти ЛДУФК на Всеукраїнській Універсіаді-2017 здобули чотири “золота”

З 7 по 12 червня у Харкові проходили змагання з тенісу за програмою ХІІІ літньої Всеукраїнської Універсіади. Приємно констатувати, що на провідних ролях звітного турніру були представники Львівського державного університету фізичної культури.

На головному Всеукраїнському студентському форумі року у столиці Слобожанщини збірна команда ЛДУФК з тенісу під керівництвом старшого викладача кафедри спортивних і рекреаційних ігор Ігоря Романчука виступала у наступному складі: сестри Надія і Марина Колб (обидві – 43 група ФФВ), Анастасія Федоришин (33 група ФС), Роман Бойчук (41 група ФС, Едуард Войтик (23 група ФФВ) та Олександр Короленко (3 група ФС).

Загалом наші тенісисти виступили дуже добре. Достатньо сказати, що за результатами змагань вони завоювали чотири золоті медалі з п’яти, що було розіграно на Універсіаді-2017 і, окрім того, ще й одну срібну нагороду.

Зокрема, сестри Надія і Марина Колб, у черговий раз наочно продемонструвавши прекрасне взаєморозуміння на корті, прогнозовано стали найсильнішими у парному розряді, пише ldufk.edu.ua.

Паралельно з виступом у парному розряді, Надія Колб успішно грала і в одиночному. У цьому виді змагань вона виборола срібну нагороду, лише в фіналі поступившись своїй подрузі по збірній Анастасії Федоришин, яка у Харкові не знала собі рівних.

Вигравши особисту першість, Федоришин разом з Романом Бойчуком також перемогла і в змішаному парному розряді, оформивши у такий спосіб «золотий дубль».

Не відстав від Насті й Роман, який так само двічі зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу пошани тенісного турніру ХІІІ літньої Всеукраїнської Універсіади. До титулу чемпіона у міксті четвертокурсник ЛДУФК додав ще й перемогу в одиночному розряді, де створив найгучнішу сенсацію змагань. У фінальному поєдинку Бойчук несподівано завдав поразки господарю кортів, члену національної збірної України та головному фавориту звітного турніру Марату Девятьярову.