Тернопільська міська рада вимагає у Львівської прибрати своє сміття (Відео)

logo
41833_ternopilska_miska_rada_vimagae_u_lvivskoj.jpeg


Понад два кубометри львівських відходів підкинули під тернопільський полігон. Дві купи чужого сміття тернополяни  виявили в ніч на вівторок за півкілометра до Малашівецького полігону. Окрім того, що торгові марки залишків продуктів не популярні серед тернополян,  у смітті знайшли чимало львівських платіжок та чеків з львівських крамниць.

Безхатько Василь Циган живе на тернопільському полігоні майже 20 років. У тому, що відходи не тернопільські, чоловік впевнений. Каже: знайдене сміття посортоване.

Відео і фото львівських документів серед куп сміття з’явилось в інтернеті у вівторок зранку. Проте, на полігоні їх стільки, що навіть за два дні вітер усіх не розніс.

111

У Тернопільській мерії такому сюрпризу дивуються.

Дійсно фактично всі платіжки, пакети ну все, що можна, там все львівське. Там просто не має варіантів. Сміття львівське, – стверджує заступник начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міської ради Олег Соколовський.

15175600_846060235536083_865090315_n

Пан Олег пояснює: сусіди справді не могли заїхати на Малашівецький полігон, бо він закритий шлагбаумом, а ключі є лише у водіїв тернопільських вантажівок. Екологи зараз встановлюють збитки, а мерія звернулась в поліцію з проханням відкрити кримінальне провадження.

За законом територіальна громада повинна визначити власника відходів. Ми визначили – це львівська громада. Відповідно, будемо подавати позов, щоби саме територіальна громада Львівщини і забрала це сміття, яке нам висипала, – каже Олег Соколовсикий.

Після виявлення знахідки, тернопільський полігон посилено контролюють поліцейські.

А, тим часом, у  прес-службі львівської мерії запевнили, що про сміття під Тернополем чують вперше і обіцяють найближчим часом з’ясувати, хто з перевізників за це відповідатиме


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...