Тернопільщину просять прийняти хоча б вантажівку львівського сміття

logo
79498_ternopilwinu_prosjat_prijnjati_hocha_b_va.jpeg


Тернопільщину просять прийняти хоча б вантажівку львівського сміття

Вивезти в кожну область хоча б по вантажівці львівського сміття просять нардепи міжфракційного об’єднання «Львівщина» разом із владою міста. Це необхідно на час зведення сміттєпереробного заводу, яке ще не розпочали.

На розмову щодо вирішення сміттєвої проблеми нардепів вперше запросив мер Львова Андрій Садовий.

На сьогодні 539 сміттєвих майданчиків є переповнені (це 43% від усіх майданчиків у Львові). Відходами завалений Сихів. А минулого тижня цей житловий масив був чистий У Залізничному районі не вивезли відходи з 88 контейнерів, у Сихівському – зі 100, у Франківському – зі 182, у Шевченківському – зі 169.

« Будемо об’єднувати зусилля. У вівторок, 4 квітня, народні депутати, які представляють Львів та область від різних політичних сил, зберуться у парламенті і напрацьовуватимуть спільний план дій та конкретні кроки для вирішення проблеми комплексно. Все одно, чи сміттєперероробний завод будуватимуть французи, чи поляки. Головне, щоб нарешті хтось почав зведення. Поки будуватимуть завод, треба щось робити зі сміттям. Пропозиція — треба просити інші міста України взяти хоча би по вантажівці на свої полігони. Райони Львівщини теж повинні приймати у себе певну кількість сміття. Третє питання — рекультивація Грибовицького сміттєзвалища, це треба розглянути в комплексі», — заявив народний депутат, співголова міжфракційного депутатського об’єднання «Львівщина» Ігор Васюник.


Реклама

А поділитися?