Тернополяни долучилися до відкриття престижного навчального закладу в Львові

logo
35502_ternopoljani_doluchilisja_do_vidkrittja_p.jpeg


Тернополяни долучилися до відкриття престижного навчального закладу в Львові

Жовтень 30, 2016

 

В Львові відкрили Українську Академію Лідерства, у якій навчатимуться 40 талановитих студентів з 18-ти областей України. Одним із керівником Академіє є екс-молодіжний мер Тернополя, знаний пластун та лідер Молодіжного Євромайдану Тернополя Любомир Шимків.

Як відбувалося відкриття – у відео Г. Бурбези.

Довідково:

Українська академія лідерства – це новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває десять місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення. Завдання академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях.

Студенти навчаються шість днів на тиждень, один із яких присвячують волонтерській діяльності відповідно до інтересів – допомога у притулку для тварин, у фонді для хворих дітей, у військовому госпіталі тощо.

Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України.  Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/10/29/u_lvovi_vidkryly_ukrainsku_akademiyu_liderstva_982155


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...