Тільки кури, і ще свині. Нині корову тримає один з двадцяти мешканців Львівщини

logo
116004_tilki_kuri_i_we_svini_nini_korovu_trimae_.jpeg


30.07.2017 14:25

Тільки кури, і ще свині. Нині корову тримає один з двадцяти мешканців Львівщини

За даними ГУ статистики, сьогодні на шість жителів області припадає лише одна свиня. Натомість курей у нас тримають майже у 30 разів більше — на одну людину чотири з половиною курки. А от корова є в одного з двадцяти мешканців області…

“Станом на 1 липня ми зафіксували в області 123 тисячі корів, але з кожним роком ця цифра зменшується, ще п’ять років тому їх було понад 30 тисяч, — розповідає Любомира Шалай, начальник відділу аналізу даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища Головного управління статистики області. — Якщо велику кількість свиней вирощують на приватних підприємствах, то корів здебільшого утримують вдома, а це не завжди вигідно. Тому не дивно, що їх стає все менше”.

А от свиней в області з кожним роком навпаки стає більше. За останні п’ять років їхня кількість збільшилася з 287 тисяч у 2012 році до 416 тисяч станом на 1 липня цього року.

Статисти кажуть, що цього року також значно збільшилася кількість курей. Станом на початок місяця в області зафіксували 11 мільйонів 697 тисяч домашніх птахів. А це аж на чотири мільйони більше, ніж у січні. Навіть, якщо врахувати, що нині період приплоду і за кілька місяців їхня кількість знову зменшиться, — це дуже багато!

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?