Тіло зниклого АТОвця знайшли в озері

logo
129704_tilo_zniklogo_atovcja_znajshli_v_ozeri.jpeg


Новини, 09.09.2017

09.09.2017, 17:59

АТОвец, утонул, КрасноеНа Львівщині в озері знайшли тіло АТОвця, який зник 6 вересня. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Нагадаємо, вночі 6 вересня на території Красненського ставка виник конфлікт між трьома жителями села Острів та Журатин та шістьма працівниками охорони водного об’єкту. Згідно розповіді одного з потерпілих, рятуючись від побоїв, демобілізований учасник АТО, житель с. Острів, 1983 року народження Олег Ковальчук стрибнув у воду, від тоді його більше ніхто не бачив. Зниклого шукали місцеві мешканці, поліція та водолази. Але тіло загиблого  8 вересня о 17:15 виявили та підняли з води саме місцеві мешканці.

Обставини події встановлюються.

На Львовщине в озере нашли тело АТОвца, который исчез 6 сентября. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

Напомним, ночью 6 сентября на территории Красненского ставка возник конфликт между тремя жителями села Остров и Журатин и шестью работниками охраны водного объекта. Согласно рассказу одного из пострадавших, спасаясь от побоев, демобилизованный участник АТО, житель с. Остров, 1983 года рождения Олег Ковальчук прыгнул в воду, с тех пор его больше никто не видел. Пропавшего искали местные жители, полиция и водолазы. Однако тело погибшего 8 сентября в 17:15 обнаружили и подняли из воды именно местные жители.

Обстоятельства происшествия устанавливаются.

Соцсети

Погода

А поділитися?