Тимошенко образила львiв’ян

logo
27223_timoshenko_obrazila_lviv_jan.jpeg


Лiдерка “Батькiвщини” запевняє, що львiв’яни мрiють про повернення “злочинної влади” Януковича

Цього тижня на засiданнi погоджувальної ради парламенту Юлiя Тимошенко виступила зi скандальною заявою, котра багатьох шокувала, пише газета Експрес.

“На вихiдних наша команда на чолi зi мною була у Львовi на Форумi видавцiв, — почала свою промову Юлiя Володимирiвна. — Але ми пройшли по базарi, по ярмарках, по вулицях i просто поговорили з львiв’янами. Такої кiлькостi слiз, проклять, безнадiї, яку сьогоднi вiдчувають люди, якi системно борються за незалежнiсть України, за її проєвропейський вибiр, я нiколи в життi не бачила. Я перший раз почула вiд львiв’ян, що вони закидають демократичним силам, якi сьогоднi при владi: якщо не здатнi управляти — йдiть геть. А якщо нi — то повертайте ту владу, злочинну, яка робила краще для людей, i не знущайтеся”.

Отже, Тимошенко заявила, що львiв’яни прагнуть повернення Януковича. I це при тому, що саме iз Львiвщини чи не найбiльше героїв Небесної сотнi, котрi вийшли на Майдан проти злочинної влади…

На Форумi видавцiв панi Тимошенко зняли десятки фотокамер, а от на якi саме базари ходила Юлiя Володимирiвна — не вiдомо. Нiхто з журналiстiв її там не бачив. Нi на одному iз львiвських ринкiв нiхто не мiг пригадати вiзиту Тимошенко й розмов iз нею про повернення до влади Януковича.

На партiйному сайтi “Батькiвщини” теж нема згадок про вiдвiдання партiйним лiдером львiвських ринкiв. Хоча пiарники ледi Ю не пропускають нагоди про такi походи розповiсти. Не було репортажiв iз базарiв й у проплачених телесюжетах про вiзит Тимошенко на Форум видавцiв.

“У Львовi душа України, тут iнтелект i серце країни”, — розсипалася Тимошенко комплiментами, будучи в нашому мiстi. А вже в Києвi вона робить зовсiм iншi заяви про львiв’ян…

“Цiкаво, хто такi небилицi про бажання повернути Януковича розказав панi Тимошенко? Певно, лiдер обласної “Батькiвщини” Михайло Цимбалюк, котрий у часи правлiння Януковича був намiсником Львiвщини й жив як вареник у сметанi”, — пише в соцмережi Михайло Горiшнiй. “До нинiшньої влади багато запитань, — пише Михайло Улинець. — Але повернення Януковича неможливе. Це буде зрадою наших героїв. Панi Тимошенко втратила совiсть. Їй варто перепросити львiв’ян за таку образу”.   Ще бiльш категоричний стосовно заяв панi Тимошенко громадський активiст Адрiан Клiщ: “Такими закидами на адресу львiв’ян вона паплюжить пам’ять загиблих героїв Майдану та росiйсько-української вiйни”.

А насамкiнець львiв’яни ставлять риторичне запитання: якщо панi Юлiя так уже популяризує “злочинну владу”, то, може, i до Качанiвської колонiї бажання повернутись у неї виникне?

Богдан КУФРИК


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...