ТОП-7 причин, чому варто залишитися у Львові на цих вихідних

logo
139349_top_7_prichin_chomu_varto_zalishitisja_u_.jpeg


Ірина Труш

Редактор сайту

1393

Фестиваль сучасної музики, міське свято еклерів, автомобільні перегони – і це ще не все. 7 та 8 жовтня у Львові відбудеться дуже багато цікавих подій, які варто відати. Щоб ви нічого не пропустили 032 підготував для вас добірку семи причин, чому і справді слід залишитися у Львові на цих вихідних. 

Причина № 1 – День еклерів.

Впродовж 7-8 жовтня у Львові вдруге відбудеться міський день еклерів. Проходитиме свято на площі Музейній.

Причина № 2 -XXIIІ Міжнародний фестиваль сучасної музики “Контрасти”

6 жовтня у Львові розпочинається XXIIІ Міжнародний фестиваль сучасної музики “Контрасти”. В рамках фестивалю на цих вихідних у Львівській філармонії відбудуться концерти, які справді варто відвідати.

Причина № 3 – Шостий Перегляд сучасного польського кіно “Під Високим Замком”

Окрім того, що 6 жовтня у Львові розпочнеться фестиваль “Контрасти” у місті стартує і фестиваль сучасних польських фільмів. На цих вихідних у місті покажуть найсучасніші твори польської кіноіндустрії.

Причина № 4 – Фестиваль Криму на Сихові

З 12:00 до 18 год на площі перед Культурно-освітнім центром ім. Олександра Довженка проходитиме фестиваль Криму. Це буде сімейне свято із насиченою і цікавою програмою. Ознайомитися із нею можна  ТУТ.

Причина № 5 – Концерт у Домініканському соборі

У неділю, 8 жовтня, о 20:00 у Домініканському соборі відбудеться концерт під назвою Manu – Timeless. Вхід для усіх безкоштовний.

Причина № 6 – Всеукраїнська чемпіонська серія з автомобільного слалому “Кубок Лева 2017”

У неділю, 8 жовтня , на закритій площадці ТЦ «Метро», що на вул. Городоцька, 300 відбудеться Всеукраїнська чемпіонська серія з автомобільного слалому «Кубок Лева 2017». Урочисте відкриття автомобільних перегонів розпочнеться об 13 год. і триватиме до 18:00.

Причина № 7- Концерт Сергія Бабкіна

У суботу, 7 жовтня, у нічному клубі “Малевич” відбудеться концерт Сергія Бабкіна в рамках туру “15 років”. Початок концерту о 19:00.

Читайте також на сайті “032.ua”: ТОП-10 найочікуваніших подій жовтня у Львові.

Автор: Ірина ТРУШ.


Реклама

А поділитися?