Трагедія біля церкви – водію Land Cruiser загрожує 8 років (відео)

logo
101722_tragedija_bilja_cerkvi_vodiju_land_cruise.jpeg


19.06.2017, 10:05

внедорожник въехал в людей, костел Андрея ПервозванногоВодителю Land Cruiser, який у неділю, 18 червня біля костелу Андрія Первозваного наїхав на двох жінок, загрожує до 8 років ув’язнення. Після того, що сталося, йому стало погане з серцем. Лікарі швидкої надали йому медичну допомогу на місці події, і зараз він перебуває вдома – у с. Сокільники Пустомитівського району. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Трагічна аварія сталася у неділю, 18 червня, біля 11:00, в центрі Львова. Водій Toyota Land Cruiser разом з дружиною вийшли після служби з церкви та сіли в машину. Коли почали виїжджали зі стоянки, з незрозумілих поки причин позашляховик раптово стартанув та наїхав на двох жінок. Одна – 50-річна львів’янка – померла на місці, інша – 40-річна мешканка Стебника Дрогобицького району потрапила у лікарню.

Як повідомляє “Варта 1”, посилаючись на власні джерела, за кермом перебував колишній працівник ДАІ Віктор Макаришин, який звільнився із служби півтора роки тому. Після аварії у водія стався серцевий напад..

Очевидці кажуть, що померла жінка дві години пролежала біля входу у костел, поки її тіло не забрали відповідні служби.

За даними правоохоронців, 48-річний водій був тверезий. Сам він говорить, що щось трапилося із авто, і він не впорався з керуванням.

“Людина включила драйв, вивернула кермо вправо. А що стало причиною, ми не можемо це сказати. Буде перевірено експертизою, перш за все це педаль газу, чи не заклинило вона”, – говорить заступник начальника відділення оформлення ДТП ГУНП у Львівській області Михайло Таратула.

Якщо буде доказано, що трагедія трапилася з віни водія, йому загрожує по ст. 276 (порушення правил дорожнього руху) до восьми років ув’язнення.

До речі, водії кажуть, що Toyota неодноразово опинялася у центрі скандалу через ДТП, в яких була винна саме автоматика. 

Водителю Land Cruiser, который в воскресенье, 18 июня возле костела Андрея Первозванного наехал на двух женщин, грозит до 8 лет заключения. После того, что произошло, ему стало плохо с сердцем. Врачи скорой оказали ему медицинскую помощь на месте происшествия, и сейчас он находится дома – в с. Сокольники Пустомытовского района. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Трагическая авария произошла в воскресенье, 18 июня, около 11:00, в центре Львова. Водитель Toyota Land Cruiser вместе с женой вышли после службы из церкви и сели в машину. Когда начали выезжали со стоянки, по непонятным пока причинам внедорожник внезапно стартанув и наехал на двух женщин. Одна – 50-летняя львовянка – скончалась на месте, другая – 40-летняя жительница Стебника Дрогобычского района попала в больницу.

Как сообщает “Варта 1”, ссылаясь на собственные источники, за рулем находился бывший работник ГАИ Виктор Макаришин, который уволился со службы полтора года назад. После аварии у водителя случился сердечный приступ.

Очевидцы говорят, что умершая женщина два часа пролежала у входа в костел, пока ее тело не забрали соответствующие службы.

По данным правоохранителей, 48-летний водитель был трезв. Сам он поясняет: что-то случилось с авто, и он не справился с управлением.

“Человек включила драйв, вывернула руль вправо. А что стало причиной, мы не можем это сказать. Будет проверено экспертизой, прежде всего, это педаль газа, не заклинила ли она”, – говорит заместитель начальника отделения оформления ДТП ГУНП в Львовской области Михаил Таратула.

Если будет доказано, что трагедия произошла по вине водителя, ему грозит по ст. 276 (нарушение правил дорожного движения) до восьми лет лишения свободы.

Кстати, водители говорят, что Toyota неоднократно оказывалась в центре скандала из-за ДТП, в которых была виновата именно автоматика. 


Реклама

А поділитися?