Трамвай на Сихів таки поїхав! (ФОТО)

logo
40141_tramvaj_na_sihiv_taki_pojihav_foto.jpeg


Від сьогодні від центру до Сихова дістатись можна за 20 хвилин.

Сьогодні, 17 листопада, відбулось найочікуваніше відкриття цієї осені – трамвай зі сполученням площа Соборна – кінотеатр ім. Довженка почав курсувати по маршруту.  До кінця року посадовці обіцяють продовжити маршрут до колишнього ринку “Санта Барбара”.

На урочистому запуску трамваю №8 окрім преси, городян та представників місцевої влади зібралась також і чисельна делегація представників ЄБРР та уряду Німеччини. 

“Ми бачимо у багатьох містах і країнах, що зростає частка індивідуального транспорту. З одного боку, це добре, адже люди отримують більшу свободу пересування, але з іншого боку, – це величезне навантаження для міст і одна з причин, чому німецький уряд підтримує саме такі проекти. Ми підрахували, що цей проект дозволить зекономити і врятувати наше довкілля від викидів 10 тис. кубометрів вуглекислого газу на рік», – зазначив у своїй промові представник Федерального міністерства екології, охорони природи, будівництва і безпеки ядерних реакторів Німеччини Юрген Кайнхорст. 

Не обійшлось на урочистому відкритті і без конфузів: дорогою до Сихова: невдоволені мешканці заблокували проїзд трамваїв з вимогою зробити додаткову зупинку. Після не дуже тривалих перемовин мер Садовий пообіцяв прислухатись до їхньої думки. 

На маршруті №8 всього курсуватимуть 9 трамваїв, більшість із яких виробництва “Електрону”. Середній інтервал між прибуттям має складати 4-7 хвилин. Дістатись до центру сихівчани тепер зможуть за 20 хвилин, економлячи при цьому 2 гривні.  

 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...