Транспортний колапс у Львові

logo
78552_transportnij_kolaps_u_lvovi.jpeg


Сьогодні, 31 березня, закінчується термін дії угод із перевізниками Львова, а новий конкурс міськрада так і не провела через заборону суду. Ця ситуація може закінчитись дуже погано, адже не буде транспорту в місті, оскільки не можуть заключити нові угоди через судові заборони. Проте що будуть робити люди?

Ситуація з транспортом у Львові взагалі не дуже втішна, адже автобусів є значно менше, ніж пасажирів, які потребують перевезення. Це погано впливає на людей та на транспорт, адже автобуси, які є, переповнені, люди вимушені притискатись один до одного дуже щільно, або поміститись та доїхати до потрібного місця. Це створює досить значні проблеми, а якщо ще зараз скоротиться кількість автобусів, то люди будуть в безвиході.

“У Львові не забезпечили проведення відповідних конкурсів на здійснення транспортних перевезень, тому існує проблема з заключенням договорів із перевізниками. Але я переконаний, що міська влада дасть собі раду і забезпечить комфортні умови всім, хто користується у Львові громадським транспортом”, – зауважив Олег Синютка.

Відбувається багато процесів в цій сфері, проводили конкурс, потім одна з компаній подала в суд, ніби конкурс проводиться нечесно. Це все створює труднощі для людей.

Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


Реклама

А поділитися?