Траса Луцьк -Львів слизька та без розмітки. Фото

logo
39752_trasa_luck_lviv_slizka_ta_bez_rozmitki_fo.jpeg


Ремонт автомобільної дороги загального користування досі не закінчений: верхній шар асфальту покладений лише місцями, і на ньому немає дорожньої розмітки. Зауважимо, перший сніг уже став причиною низки ДТП, а дорожні чиновники перекладають відповідальність один на одного.

Раніше повідомлялось, що ремонт дороги державного значення Луцьк-Радехів-Львів обіцяли закінчити до 5 вересня поточного року. Так у Волинській облдержадміністрації переконували, що до нижній шар дороги уже поклали, приступили до завершального етапу прокладення з’їздів. Однак, роботи досі не завершені, верхній шар асфальту покладений на 12-кілометровій ділянці від населеного пункту Журавники до міста Горохова, і там немає дорожньої розмітки.

Відтак в темну пору доби, при відсутності освітлення цей відрізок дороги стає особливо небезпечним.

ЧИТАТИ ЩЕ: НА ТРАСІ ЛУЦЬК-ЛЬВІВ ПЕРЕКИНУЛАСЯ ВАНТАЖІВКА

Після того, як 13 листопада випав перший сніг, відсутність розмітки стало не єдиною проблемою львівської траси. Користувачі Фейсбуку активно відреагували на перемети та заїжджений сніг на щойно відремонтованій дорозі.

Своєю чергою, директор дочірнього підприємства «Волинський облавтодор» Олександр Зіньков підтвердив, що снігопад спричинив певні проблеми на автодорозі Луцьк-Львів.

«У понеділок, коли закінчились снігопади, у нас були проблеми, цілий день і аж до 3 ночі там працювала снігоочисна техніка. Наразі снігу на дорозі немає», – каже Олександр Зіньков.

Що ж до відсутності розмітки на дорожньому полотні, то очільник облавтодор переклав відповідальність на службу автомобільних доріг «Укравтодор» та на генпідрядників «Луцькавтодор-сервіс» та ТзОВ «Автомагістраль Південь».

До слова, сьогодні Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив про призупинення будь-яких ремонтів доріг у зв’язку із погодними умовами.

“За таких погодних умов жодні ремонти не можливі, тільки гроші покрадуть. Якщо погода нормалізується то тоді будемо вирішувати питання про відновлення ремонтів.” – сказав міністр інфраструктури під час брифінгу для журналістів.

Також він зазначив, що, згідно з даними синоптиків, після 17 листопада може бути відлига.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...