Трасу Львів-Тернопіль вкладуть бруківкою

logo
78678_trasu_lviv_ternopil_vkladut_brukivkoju.jpeg


Аби виправити плачевну ситуацію з ямами на трасі Львів-Тернопіль та не витрачати зайві гроші на їх чергове латання, чиновники вирішили вкласти цю дорогу бруківкою.

Трасу Львів-Тернопіль вкладуть бруківкою

Скоро ями в асфальті на одній з найпроблемніших трас Тернопіль-Львів відійдуть у минуле. Всюди буде бруківка, яка є більш стійкою. 

– Нема сенсу витрачати гроші на чергове латання ям, тому ми вирішили вкласти трасу бруківкою, – повідомляє керівник відділу обслуговування доріг Віталій Орловський. – З цим матеріалом можна працювати в будь-яких погодніх умовах. А під час ремонту не потрібно витрачати кошти на матеріали та додаткову техніку, адже бруківку кладуть вручну. Думаю, найближчим часом водії матимуть можливість самі оцінити всі переваги.

Бруківка обійдеться значно дешевше, ніж асфальт, додає посадовець. Так, замість запланованих 600 мільйонів гривень витратять 350 мільйонів.  Можливість фінансування ремонту цієї автомобільної траси розглядає Європейський банк.

Нагадаємо, в Тернополі вже почали вкладати дорогу бруківкою на вулиці Білецькій. Так  дешевше та зручніше, кажуть у міськраді, тому з часом усе дорожнє покриття в місті планують замінити бруківкою. Титульні списки капітальних ремонтів та реконструкцій тротуарів, об’єктів благоустрою і шляхово-мостового господарства вже затвердив виконком.

Роботи розпочнуть з 20 квітня. Старе асфальтне покриття повністю зніматимуть, тому рух транспорту на трасі Львів-Тернопіль частково перекриють.


Реклама

А поділитися?