Тренер розповів, що йому категорично не подобається в “Карпатах”

logo
32765_trener_rozpoviv_wo_jomu_kategorichno_ne_p.jpeg


“Карпати” разом з “ПаріМатч” провели унікальну акцію – тренери “Карпат” провели на клубній базі тренування для журналістів і зіграли з ними у футбол.

Працівники мас-медіа на собі відчули, що таке тренування професіоналів. Олег Дулуб, а також його помічники поганяли журналістів такими ж вправами, якими тренують гравців “Карпат”. На щасті, тесту Купера не було.

Після тренування Олег Дулуб щиро поспілкувався з гостями тренувального комплексу “Карпат”. “Коли я сюди лише приїхав, я був шокований стосунками у команді. Для мене дуже важлива дружня атмосфера у колективі. Я вважаю, що кожному приємно чути похвалу, а особливо – своє ім”я. Ніяких прізвищ і прізвиськ! Тому я ще до приїду до Львова вивчив, як звуть усіх хлопців. І постановив – звертаємось лише по імені”, – сказав Олег Дулуб у розмові з кореспондентом “Плюс Спорт”.

А його помічник Юрій Поклад додав: “Коли щойно приїхали на знайомство з гравцями, усі на нас дивилися з-під лоба. Не було усмішок, не було щирості. Я їм кажу: “Хлопці, чому ви не аплодуєте один одному, коли забиваєте гол на тренуванні, чому так мало спілкуєтесь”. Десь тиждень ми намагались зблизити футболістів між собою і це нам вдалося аж після спільного вечора у боулінг-клубі. Гадаю, все буде гаразд”.

А поділитися?