Третина чиновників Львівщини уникають відповідальності через конфлікт інтересів

logo
58085_tretina_chinovnikiv_lvivwini_unikajut_vid.png


Кожен третій депутат та чиновник у Львівській області, підозрюваний за корупційні злочини, уникнув відповідальності.

Як повідомляє видання «Наші гроші. Львів», у вересні-грудні 2016 року у львівських судах розглянули 43 справи, фігурантами яких стали чиновники та депутати Львівщини. Однак лише у 24 випадках обвинувачені отримали штрафи і не подавали апеляційних скарг.

Ще 14 справ закрили суди першої чи другої інстанції. У п’ятьох випадках суд пояснив закриття справи «відсутністю адміністративного правопорушення». В дев’яти інших –через протермінування накладення адміністративного стягнення чи неправильне заповнення адмінпротоколу. Ще 5 справ розглядатимуть апеляційні суди у січні-лютому.

Серед найбільш відомих осіб, які уникнули відповідальності, міський голова Самбора Юрій Гамара та секретар Самбірської міської ради Юрій Дмитришин, голова Сколівської РДА Ігор Свистун, керівник відділу культури і туризму Яворівської РДА Володимир Балух та екс-керівник КП «Трускавецьтепло» Руслан Крамар.

Зазначимо, що, за даними прокуратури Львівської області, у 2016 році в судах Львівщини розглядали понад 230 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, вчинені державними службовцями, головами та депутатами місцевих рад.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...