Три патрулі чергуватимуть на трасах області – на Львівському і Хмельницькому напрямках

logo


У Зборові ще буде й стаціонарний пункт патрульної поліції.
Нагадуємо, коли поліцейський може вас зупинити. Причин лише дев’ять. 
Три патрулі чергуватимуть на трасах області – на Львівському і Хмельницькому напрямках

В Тернопільській області з’явилася дорожня патрульна поліція.

Про це повідомила прес-секретар управління патрульної поліції Тернополя Оксана Смільська.

Корисне посилання

Актуальні ціни на MINI у Тернополі на Automoto.ua.

З 12 червня патрульні поліцейські патрулюватимуть на дорогах державного значення, – каже Оксана Смільська. – Екіпажі нестимуть службу на автомобільних дорогах H-02 «Львів-Тернопіль» та М-12 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка».

На Львівському напрямку – від кордону з Тернопільською областю до обласного центру – через Озерну та Зборів. А також чергуватимуть від Тернополя в напрямку Підволочиська.

Поліцейські на дорогах реагуватимуть не тільки на порушення правил дорожнього руху, а й громадської безпеки, будуть реагувати на повідомлення про правопорушення, які будуть їм передаватися, якщо вони будуть неподалік, – каже Оксана Смільська.

Чергуватиме один екіпаж і на стаціонарному пункті у Зборові. Скільки всього патрульних контролюватимуть дороги області і коли «охоплять» всі траси Тернопільщини, – в патрульній поліції поки що такої інформації немає.

Нагадаємо, поліцейські можуть зупинити водіїв лише у дев’яти випадках. Про це йдеться у ст. 35 Закону України «Про Національну поліцію».

Поліцейський може зупиняти транспортні засоби у разі:*

1) якщо водій порушив Правила дорожнього руху;

2) якщо є очевидні ознаки, що свідчать про технічну несправність транспортного засобу;

3) якщо є інформація, що свідчить про причетність водія або пасажирів транспортного засобу до вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, або якщо є інформація, що свідчить про те, що транспортний засіб чи вантаж можуть бути об’єктом чи знаряддям учинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення;

4) якщо транспортний засіб перебуває в розшуку;

5) якщо необхідно здійснити опитування водія чи пасажирів про обставини вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, свідками якого вони є або могли бути;

6) якщо необхідно залучити водія транспортного засобу до надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або поліцейським або як свідка під час оформлення протоколів про адміністративні правопорушення чи матеріалів дорожньо-транспортних пригод;

7) якщо уповноважений орган державної влади прийняв рішення про обмеження чи заборону руху;

8) якщо спосіб закріплення вантажу на транспортному засобі створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху;

9) порушення порядку визначення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.

* Стаття 35. Зупинення транспортного засобу ЗУ “Про Нацполіцію”