Тривають польові виходи львівських курсантів. Фото

logo
105966_trivajut_polovi_vihodi_lvivskih_kursantiv.png


Головна   >   Новини   >   Тривають польові виходи львівських курсантів. Фото

 Червень 30, 2017

4

Вже другий тиждень майбутні офіцери-артилерійські розвідники відточують свої професійні навички під час занять на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки. І якщо для молодших курсів, це переважно напружені години фахової підготовки, то для їхніх старших товаришів вона поєднується також із виконанням обов’язків командирів взводів та батарей.

Нещодавно курсанти провели цілий комплекс практичних занять. На початку було проведено контрольне заняття, а згодом здійснено марш до району зосередження, де майбутні офіцери під час тактико-спеціального навчання відпрацьовували дії батареї управління та артилерійської розвідки у наступальному бою.

00

За словами начальника однієї з кафедр Національної академії сухопутних військ кадемії підполковника Сергія Соколовського, ці заняття дозволили практично відпрацювати всі етапи роботи артрозвідників з урахуванням найсучаснішого досвіду, здобутого в районі проведення антитерористичної операції, а також злагодити підрозділи батареї управління та артилерійської розвідки, які формуються з курсантів від другого до випускного курсів.

5

Facebook

Twitter

Google+

Схожi записи:

Запитували? Відповідаємо

Президент призначив стипендії дітям заги…

Військовому літаку Ан-26 буде присвоєно …

У Василькові понад 60 військовослужбовці…


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...