Троє людей загинули після святкування Івана Купала

logo
troe_ljudej_zaginuli_pislja_svjatkuvannja_ivana_kupala.jpg


Автор: ФОТО З САЙТА WWW.032.ua Евакуатор везе автомобіль ”Буд” вулицею Золочева Львівської області. Машина врізалась у стіну поліклініки
Евакуатор везе автомобіль ”Буд” вулицею Золочева Львівської області. Машина врізалась у стіну поліклініки

7 липня зранку в місті Золочів Львівської області в аварії загинули 17-річна Юлія Мицко, 16-річний Віктор Костецький і Дмитро Ваврик, 28 років. Їхній легковий автомобіль “Буд” на великій швидкості врізався у стіну поліклініки.

За кермом їхав Дмитро. Він був із Павлограда Дніпропетровської області, Юлія й Віктор — із Золочева. Рятувальники вирізали їхні тіла з металу.

— Вони святкували Івана Купала. Тому верталися так пізно. Ззаду за ними їхала автівка. Звідти взагалі люди з пляшкою пива виходили. Сварилися, махали руками аби “швидку” визивати. Медики за 2 хвилини були на місці. Та рятувати не було кого. Шкода, бо молоді неодружені люди. Дівчина вчилася в педучилищі у Бродах. Неповнолітній роботу шукав. А водій приїхав до бабусі на кілька днів погостювати й така біда, — розповідає 42-річний Володимир Смига із Золочева. — Це сталося десь пів на шосту ранку. Чув сильний скрегіт коліс, а потім удар. Машину просто зім’яло, як паперову. Дивно. Бо на дорозі біля поліклініки й розігнатися ніде. Там — лежачий поліцейський, недалеко кільце й пішохідний перехід. Але ця машина явно гнала понад 100 кілометрів на годину.

А поділитися?