Трьох депутатів місцевих рад у Городоцькому районі оштрафували за корупцію

logo
34404_troh_deputativ_miscevih_rad_u_gorodockomu.png


Городоцький районний суд визнав винними трьох депутатів місцевих рад у Городоцькому районі Львівської області за корупційні правопорушення. На них накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Львівській області.

«Йдеться про двох депутатів Долинянської сільської ради та одного депутата Великолюбінської селищної ради», — повідомила в коментарі ZAXID.NET речниця прокуратури Львівської області Уляна Гаврилків.

Ці депутати, «діючи в умовах реального конфлікту інтересів», на засіданнях своїх рад голосували за виділення земельних ділянок своїм близьким родичам.

Городоцький районний суд підтримав позицію прокурора Городоцької місцевої прокуратури та визнав винними цих депутатів у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1, ч.2 ст.172-7 КУпАП («Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів»). Всі троє мають сплатити штрафи у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — а це по 3400 грн.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...