Туреччина хоче інвестувати в інфраструктуру та вугільну галузь Львівщини

logo
79005_turechchina_hoche_investuvati_v_infrastru.jpeg


Турецькі компанії “Онур Конструкціон Інтерненешнл” та “Zeeland Shipping” обговорили з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою можливі шляхи інвестування в інфраструктуру Львівщини.фото: rbc.ua

фото: rbc.ua

Голова Львівської ОДА Олег Синютка розповів, що сьгодні компанії, в які інветувала Туреччина, забезпечені всім необхідним для роботи. Однією з передових є компанія «Онур». Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Також він зазначає, які сфери є привабливими для інвестицій: “Перспективними на території нашої області є агропромисловий сектор, промислове будівництво, альтернативна енергетика, вугільна та туристична галузі. Зі свого боку можемо гарантувати відсутність корупції та супровід проектів до моменту їх реалізації. До слова, минулого року кожного тижня ми відкривали нове підприємство на Львівщині. Цього року, маємо надію, ця цифра збільшиться удвічі”.

Важливі проекти в інфраструктурі Олег Синютка назвав будівництво концесійної дороги, яка проходить через територію області, продовження вузької колії з Європи до Львова та відкриття прямих рейсів між Львовом та Стамбулом, що допоможе покращити туристичні зв’язки між країнами.

Син Прем’єр-міністра Республіки Туреччина Еркан Їлдирим висловив зацікавлення в розширенні бізнесу в Україні: “Маємо намір розширяти чинний бізнес в Україні та інвестувати у новий. Зараз працюємо над проектом, що пов’язаний з інфраструктурою та транспортом. Крім того, ми зацікавлені вашими вуглевидобувними кар’єрами та співпрацею у сфері ІТ-технологій і освітній галузі”.

Опублікувала Олеся Шеремета


Реклама

А поділитися?