«ТВД-ветеран» переміг у футзальному різдвяному турнірі у Львові

У Львові зустрілися команди футзальних ветеранів у рамках всеукраїнського різдвяного турніру. До фіналу пробитись вдалося «Енергії-тайм», що по пенальті перемогла «Черкаси», та «ТВД-ветерану», яка розгромила команду ветеранів «Львівобленерго».

Ветерани своє вже відіграли, проте футзал і досі вагома складова їхнього життя. Вони часто тренуються та їздять на турніри. Щоправда, тепер лише задля задоволення. Так і у фіналі різдвяного турніру енергетиків не надто засмучує програний перший тайм команді ТВД з рахунком 2:1.

«В першу чергу, «ТВД» трошки молодша команда по віку і досвідченіша. Там багато гравців пограли у Вищій лізі. Тепер вони вже ветерани, але у них більш зіграна команда», ― пояснює гравець ветеранів «Енергії» та віце-президент СК «Енергія» Володимир Фелишин.

Координують свої дії ветерани самотужки безпосередньо на полі. Досвіду їм не бракує, та тренерське бачення не задавадило б.

«Оце, власне, що в нас немає одного тренера, який би підказував, тому кожен з футзалістів, які були на лавці запасних, вважали правильні дії ті, які вони казали. Але це не заважає грати у футзал», ― сміється гравець ФК «Енергія-Тайм» Володимир Валявка.

Та перемогти не допомогло. ТВД забило «Енергії» повну торбу м’ячів. У другому таймі синім вдалось відзначитись чотири рази. У результаті «ТВД-ветеран» перемогла «Енергію-Тайм» 6:1.

Серед переможців і чемпіон світу з боксу у напівсередній вазі Андрій Котельник. Футзалом боксер захоплюється з дитинства і з радістю використовує нагоду пограти.

«Боксери, до речі, завжди добре грали у футбол. Тому що тут робота на координацію, реакцію, зривна робота. Тобто для боксерів цей вид спорту підходить. Тому що це десь треба і обдурити, очі треба і спереду, і ззаду, як і в ринзі, мати», ― пояснює чемпіон світу у на І півсередній вазі за версією WBO Андрій Котельник.

Наступний турнір ветерани планують влітку і спробують залучити більше команд України.