Творчість від душі: у Львові представили роботи художника Павла Пузиря

logo
118273_tvorchist_vid_dushi_u_lvovi_predstavili_r.jpeg


– У центрі Львова, на Дорошенка хочуть зробити мурал на фасаді будинку. З цього приводу зібрали громадське обговорення — як має виглядати малюнок на 200 метрів квадратних. На Вашу думку, що би могло пасувати в центр Львова?

Індивідуальність. Гуляючи сьогодні по місту, я помітив, що місто індивідуальне і воно в кожну секунду творить якусь свою історію. У Кропивницькому такі самі проблеми: там обговорювали мурал, патріотизм і все інше. Я нікому ні про що не хочу сказати, але історія — вона є історія. А індивідуальність залишається індивідуальністю. Львів — це місто дуже індивідуальне, і не потрібно прив’язувати себе до якихось сіюсекундних історичних подій. Політика зміниться, історія, все поміняється. Через п’ять років ми будемо зовсім по-іншому дивитися на деякі проблеми, які зараз у нас ідуть в суспільстві. Головне — це індивідуальність. Якби я був у журі конкурсу, я б обрав індивідуальну роботу, яка би була від душі і не прив’язував би її нікуди. Мистецтво вічне.

Читайте також: Полотно на 200 м²: яким львів’яни бачать мурал на Дорошенка.

Львів відрізняється індивідуальністю. Я вперше у місті. Не буду приховувати, спочатку я не відчував нічого. Але коли ми провели 6 годин гуляючи по місту, я уже трошки відпочиваю і починаю бачити цю індивідуальність. Не потрібно бути схожими на Київ чи Хмельницький, Івано-Франківськ. Потрібно залишатися Львовом і робити своє.


Реклама

А поділитися?