У Бориславі,Червонограді, Турківському та Сколівському районах найвищий рівень інвалідності

logo
u_borislavi_chervonogradi_turkivskomu_ta_skolivskomu_rajonah_najviwij_riven_invalidnosti.jpg


понеділок, 11 липня, 2016, 16:30
Львів

У Бориславі,Червонограді, Турківському та Сколівському районах найвищий рівень інвалідності

У Бориславі, Червонограді, Турківському та Сколівському районах найвищий рівень первинної інвалідності. В порівнянні з 2011 роком, в 2015 році кількість осіб працездатного віку, визнаних інвалідами, зросла на 5,5%.

Про це доповів головний лікар-головний експерт Центру МСЕ Володимир Решота на спільному засіданні ї комісії з питань охорони здоров’я Львівської обласної ради, комісії з питань гуманітарної політики Львівської міської ради та головами медико-соціальних експертних комісій.

Про це на своїй сторінці у соцмережах написав головний лікар Львівської обласної клінічній лікарні Михайло Гичка.

«Цифри невтішні. В порівнянні з 2011 роком, в 2015 кількість осіб працездатного віку, визнаних інвалідами, зросла на 5,5%. Найвищий рівень первинної інвалідності в Турківському та Сколівському районах, в містах Червонограді та Бориславі. Це, насамперед, свідчить про несвоєчасне звернення хворих по медичну допомогу, що й призводить до інвалідизації. Також за останні роки зросла кількість хворих на серцево-судинні та онкологічні захворювання.

Це перше наше спільне засідання в такому форматі. Сподіваюсь, колеги з МСЕК врахують усі наші рекомендації щодо проведення інформаційної роботи серед пацієнтів», – написав Михайло Гичка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

А поділитися?Вам має сподобатись...