У Бориславі комісія перевіряє розміри сплати пайової участі

logo
u_borislavi_komisija_perevirjae_rozmiri_splati_pajovoji_uchasti.jpg


понеділок, 11 липня, 2016, 15:55
Львів

У Бориславі комісія перевіряє розміри сплати пайової участі

У Бориславі комісія з перевірки відповідності проектно-кошторисної документації, яка подається забудовниками при складанні договорів про пайову участь у розвиток інфраструктури міста, виїжджає безпосередньо на ті об’єкти, де на її думку є суттєво занижена загальна кошторисна вартість будівництва.

Також комісія буде звертатись безпосередньо до органів держархбудконтролю та нагляду щодо здійснення на цих об’єктах перевірок. Про це повідомили у Бориславській міській раді.

На першому засіданні комісії було розглянуто 7 проектно-кошторисних документацій, до кожної з яких присутні члени комісії мали зауваження.

Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету Бориславської міської ради від 16 червня 2016 року було утворено комісію з перевірки відповідності проектно-кошторисної документації, яка подається забудовниками при складанні договорів про пайову участь у розвиток інфраструктури м. Борислава.

До складу цієї комісії увійшли: заступник міського голови Б. Монастирський, представники відділу архітектури та містобудування, відділу житлово-комунального господарства та будівництва, відділу земельних відносин, юридичного відділу, відділу економіки та торгівлі, а також заступник директора ПП «Архібуд» Р. Ріжко, інженер з технічного нагляду за будівництвом ПП «Архібуд» О. Желем та директор ТзОВ «Борислав-тепло» В. Романкевич.

Пайова участь у розвитку інфраструктури міста полягає у перерахуванні замовником, який має намір щодо забудови земельної ділянки у м. Бориславі, коштів до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва (реконструкції) в експлуатацію.

За шість місяців цього року надходження від пайової участі склали 21,3 тис. грн проти 9,9 тис. грн  за відповідний період минулого року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


Реклама

А поділитися?