У Бориславі зустрілись з представниками ОБСЄ

logo
79707_u_borislavi_zustrilis_z_predstavnikami_ob.jpeg


03 квітня 2017 року, відбулась зустріч міського голови Ігоря Яворського з представниками організації з безпеки та співробітництва в Європі.

На цій зустрічі були присутні міський голова Ігор Яворський, керуючий справами виконкому Ігор Кобилецький, відповідальна за організацію прийому іноземців і роботу з ними в Бориславській міській раді Тетяна Яник, спостерігачі організації з безпеки та співробітництва в Європі Антон Філло та Іван Дудак, помічник, перекладач Артур Плесак. Було обговорено суспільно-політичну та економічну ситуацію в місті Бориславі, передає БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Бориславської міської ради.

Антон Філло, лідер команди організації з безпеки та співробітництва в Європі, інформував усіх присутніх про діяльність спеціальної спостережної місії в Україні, яку ОБСЄ скерувало в Україну, цікавився гуманітарною ситуацією, питаннями безпеки громадян, які живуть або тимчасово перебувають в нашому місті.

Міський голова розповів представникам організації з безпеки та співробітництва в Європі історію міста, нафтовидобутку, інформував про успіхи в місті Бориславі та проблемні питання. Розповів також про релігійні, політичні та громадські організації, які зареєстровані на території міста Борислава, і наголосив на тому, що міжетнічні та релігійні конфлікти на території міста Борислава відсутні. Також запевнив що, не зважаючи на різні світогляди, мешканці міста, в переважній більшості, згуртовані та готові допомогти один одному , йде суттєва допомога на Схід. Окрім того, чимало біженців знайшли тимчасовий прихисток в Бориславі та Східниці.

Джерело: БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ

Читайте также:
57-летняя модель удивила своими формами
Правила здорового похудение без диет
Назван самый сексуальный холостяк Земли
Самые страшные места в мире
Как заработать миллион, весьма необычные способы


Реклама

А поділитися?