У Брюховичах придумали свій спосіб сортування сміття

logo
106498_u_brjuhovichah_pridumali_svij_sposib_sort.jpeg


Активісти МГО «Наші Брюховичі» проводять у рідному селищі експеримент зі збору сортованого сміття. Інформацію про це поширила у ФБ Юлія Лацик.

У період з 4 по 15 липня в кожне приватне господарство Брюхович буде безкоштовно роздано марковані мішки для сортованого сміття. Ці мішки мешканці мають наповнити відповідними побутовими відходами та виставити на вулицю згідно графіку (графік забору сміття співпадає з графіком ТзОВ АВЕ-Львів). Наповнені мішки будутьобмінюватися на порожні.

Мішки, вміст яких не відповідає призначенню, обміну не підлягатимуть.

Детальнішу інформацію про умови сортування та графік забору буде описано в буклетах, які будуть роздаватися разом з мішками.

В разі успішної реалізаціїпроекту, активісти мають намір подаватися на екологічний грант, для отримання більш зручних пластмасових контейнерів для сортування.

Для багатоквартирни х будинків та підприємців будуть виготовлені смітники загального користування та протягом декількох місяців, за згодою мешканців, встановлені у відповідних узгоджених місцях.

«Більшість розвинутих країн світу вже десятиліттями сортують сміття, шануючи власне довкілля. Правильне поводження з побутовими відходами не тільки говорить про порядність нації, це прямо свідчить про те, що це морально та духовно розвинута країна.

В Брюховичах, в результаті невчасного вивозу побутових відходів, на околицях з’являється все більше стихійних сміттєзвалищ, в результаті чого стрімко погіршується екологічне становище.

Єдиним вирішенням проблеми на місцевому рівні є запровадження сортування сміття для населення, до чого ми Вас закликаємо» – коментує представник МГО “Наші Брюховичі”Арсен Олійник.

А поділитися?