У центрі Львова невідомі принесли сміття під магазин Roshen

logo
103671_u_centri_lvova_nevidomi_prinesli_smittja_.jpeg


У п’ятницю, 23 червня, невідомі принесли кілька сміттєвих пакетів під магазин Roshen, що на площі Галицькій у центральній частині Львова. Про це повідомили очевидці у групі «Варта1» на Facebook.

У коментарі ZAXID.NET охоронець магазину Валерій розповів, що сміттєві пакети лежали перед входом у магазин приблизно о 08:00. Працівники магазину самотужки прибрали сміття та не викликали поліцію.

У Львові уже вдруге приносять сміття під магазин Roshen

Додамо, що у травні львів’яни уже приносили сміття під фірмовий магазин Roshen на вул. Володимира Великого. Поруч з мішками зі сміттям залишили саморобні плакати з написами «Поверни ВК» та «Прибери сміття».

Нагадаємо, що кінцевим власником кондитерської корпорації Roshen є президент України Петро Порошенко.

Сьогодні під Львівською ОДА розпочався безстроквий протест депутатів «Самопомочі» проти сміттєвої блокади Львова. Як інформував ZAXID.NET, попри підписаний представниками 19 міст меморандум, зараз лише чотири міста Львівської області погодились приймати ТПВ зі Львова. Щодня Львів має змогу вивозити на ці полігони лише 90 тонн відходів, при добовій нормі у 500-600 тонн.

Додамо, що 22 червня Олег Синютка надіслав Андрію Садовому звернення, у якому просить передати ЛОДА функції управління ТПВ у Львові на найближчі два роки. Він запевняє, що зможе організувати регулярне вивезення сміття з міста.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...