У центрі Львова, прикриваючись церквою, збудують житловий комплекс?

logo
116218_u_centri_lvova_prikrivajuchis_cerkvoju_zb.jpeg


У Львівській міській раді винесли на громадське обговорення проект детального плану території без детального плану території. Про цей конфуз повідомила громадська активістка Олеся Дацко.

Мова йде про будівництво храму на вул. Пекарська-вул. Костя Левицького.

«То тільки в ЛМР вміють винести на громадське слухання проект детального плану території БЕЗ САМОГО ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ? У переліку наданих графічних матеріалів НЕМАЄ ПРОЕКТОВАНОГО ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ! НЕМАЄ!  Такі дії мають явні ознаки елементарного шахрайства! Ось тут вичерпний перелік усіх графічних матеріалів, які мають надавати! http://dbn.at.ua/load/normativy/dbn/1-1-0-1027 Тобто, що і де будуватимуть – то людям знати не треба. Плебеї хай задовольняються шоу, що влаштували у райадміністрації»,  – обурюється вона.

Також О. Дацко наголошує:

«У пояснювальній записці чітко вказано : “В проекті опрацьоване планувальне рішення з використання і ЗАБУДОВИ площі орієнтовно 7, 3 га”!!! Тобто 15 сотих під церкву – то знову для лохів!».

«В пояснювальній записці чітко вказано про створення нових майданчиків під житлову забудову!І проектування НОВОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ, при проектуванні якої “вони врахували всі обмеження”», – додає громадська активістка.

Окрім цього, О. Дацко запевняє, що  проектується забудова всієї території.«Колись Янукович не зміг вкрасти цієї території через об’єднання ВНЗ, то вони отак викрутили!І то лише незначна частина, яка підтверджує оте відверте очевидне злочинне угрупування , що діє в ЛМР», – каже вона.

Нагадаємо, будівництво храму на Пекарській-Костя Левицького також викликало суперечок у суспільстві щодо його доцільності. Ми запитали у  головного архітектора Львова, для чого Львову знадобилась чергова церква саме у такій «ласій» частині місті.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...