У центрі Львова розкладають будиночки «Різдвяного ярмарку»

logo
40437_u_centri_lvova_rozkladajut_budinochki_riz.jpeg


На проспекті Свободи у центрі Львова почали розкладати дерев’яні будиночки для «Різдвяного ярмарку». Таких на площі Ринок, поблизу парку Костюшка та на проспекті Свободи загалом буде 180. Запрацює ярмарок вже 10 грудня. Тоді ж покажуть нову центральну вивіску. Їй додали більше ілюмінації та змінили дизайн. Вже традиційно на відвідувачів чекає безліч розваг ― «Фестиваль вертепів», інтерактивна вистава просто неба «Святий вечір» та новинка ярмарку.

«Цього року ми започатковуємо новий проект «Різдвяна алея» біля парку Костюшка. Там буде встановлена така дитяча країна з безліччю цікавих атракціонів для дітей та дорослих. Окрім цього, у рамках «Різдвяного ярмарку» цьогоріч працюватиме народна майстерня з ткацтва», – розповіла арт-директор компанії «Львівські ярмарки» Ольга Гренюх.

На очах у відвідувачів майстри з Верховини ткатимуть килими та рушники за автентичною технологією. На ярмарку продаватимуть сувенірну продукцію підприємці з різних міст України. У спеціально відведених будиночках продаватимуть лише слабоалкогольні напої.

А поділитися?Вам має сподобатись...