У центрі міста відбудуться наймасштабніші змагання силачів

logo
116999_u_centri_mista_vidbudutsja_najmasshtabnis.jpeg


Джерело фото:krt.co.uaДжерело фото:krt.co.uaТри заліки для українських силачів відбудуться у суботу, 5 серпня, у центрі міста.

Як інформує інтернет-видання “Варіанти”, до Львова з усіх куточків України з’їдуться спортсмени, щоб поборотись за декілька титулів. Зокрема, силачі виборюватимуть титул найсильнішої людини Львова, переможця в етапі Кубку України та етапі Аматорського стронгмену.

За словами самих учасників змагань, у програмі тяга автомобіля, кантування величезної покришки, перекидання богатирських пальців вагою понад три сотні кілограм. Проте, це лише розминка.

Загалом в місто приїде більш, як 30 спортсменів – помірятись силою. А за титул Найсильнішого у місті змагатиметься 8 осіб.

О 12 годині розпочнеться етап Аматорської ліги – з усіх у фінальну частину потрапить лише 6, щоб пройти далі. Етап Кубку України розпочнеться о 3 годині дня. 12 учасників представлять всю свою силу та міць. Крім того, як зауважують спортсмени, кожен охочий з глядачів зможе взяти участь у різних конкурсах та естафетах.

За словами Юрія Огоновського, засновника Аматорської ліги стронгмену, ці змагання будуть наймаштабнішими у історії за кількістю учасників, що приймав колись Львів.

Змагання відбудуться у центрі міста навпроти пам’ятника Тараса Шевченка.

Більше інформації про подію читайте згодом на “Львівських”.


Реклама

А поділитися?