У центрі Самбора виникла масштабна пожежа

logo
117259_u_centri_sambora_vinikla_masshtabna_pozhe.jpeg


Вогонь гасили протягом трьох годин самбірські рятувальники, а також пожежники з Дрогобича й Львова, самі мешканці.

Про це повідомляє газета “Голос Самбірщини”.

Вчора, близько 19:00 год. вечора зайнялась будівля на вулиці Сагайдачного, що в центральній частині Самбора.

На місце події прибули рятувальники, аварійна газова служба та електрослужба, які вдключили газ і електроенергію в районі.

“Незважаючи на всі старання вогнеборців, приборкати полум’я не вдалося і воно перекинулося на горище сусідньої будівлі, де на другому поверсі знаходиться магазин “Relax”. Через дверну коробку першої будівлі почало вириватися полум’я, через що воно стало подібне на ворота у пеклою”, – йдеться у повідомленні.

Через швидке поширення вогню на допомогу прийшли самбірчани, добровільна пожежна команда з села Містковичі та Рудки, Дрогобича і Львова, а правопорядок охороняли поліцейські. 

Пожежу вдалося погасити лише близько 22:00 год.

“Над червоним від заходу сонця небом залишили стирчати чорні, обвуглені балки дахів. А будівля, у якій розпочалось займання, вигоріло майже вщерть. Копоть від того, що залишилось ще довго піднімалась у небо, а запах паленого напевно ще довго триматиметься у цьому місці. Загальна сума збитків та куди подітися погорільцям, причина займання на момент виходу статті залишається невідомою, як і кількість постраждалих, відомо лишень, що вони точно є”, – додає журналіст “Голосу Самбірщини”.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...