У Чернівцях «Самопоміч» закликала мера і депутатів відновити прийом сміття зі Львова на Чорнівський полігон

logo
103089_u_chernivcjah_samopomich_zaklikala_mera_i.jpeg


У Чернівцях «Самопоміч» закликала мера і депутатів відновити прийом сміття зі Львова Чорнівським полігоном
У Чернівцях голова міського партійного осередку “Самопоміч” Віктор Гищук звернувся до міського голови Олексія Каспрука та голів усіх фракцій Чернівецької міськради з проханням скасувати рішення міськради про заборону ввезення львівського сміття на Чорнівське сміттєзвалище, а також ухвалити угоду з Львівською міськрадою про надання послуг з утилізації твердих побутових відходів зі Львова на сміттєзвалищі у Чернівцях.

Про це йдеться у відкритому листі, який Гищук адресував до керівників усіх фракцій Чернівецької міськради, а також до міського голови, пише molbuk.ua

У листі, зокрема, йдеться, що ситуація, яка склалася зі сміттям у Львові, “може спричинити екологічну кризу у західному регіоні України”.

Керівник міської “Самопомочі” закликав депутатів, зокрема, переглянути рішення Чернівецької міської ради №353 “Про ситуацію, що склалася на міському полігоні твердих побутових відходів на вул. Чорнівській” від 12.08.2016 у частині зобов’язання директору департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міськради щодо розірвання договорів про надання послуг із утилізації (захоронення) твердих побутових відходів, які завозяться з інших областей.

“Закликаю допомогти мешканцям Львова та для убезпечення виникнення екологічного лиха повернутися до розгляду питання щодо ухвалення угоди із Львівською міською радою про надання послуг з утилізації твердих побутових відходів зі Львова на Чорнівському сміттєзвалищі”, – зазначив у листі Гищук, додавши, що мова йде про прийняття зі Львова хоча б одноденної норми ТВП, яке щодня завозиться на Чорнівський полігон, і “в жодному разі не здатна погіршити екологічну ситуацію в Чернівцях”.

Раніше повідомлялося, що у Чернівецькій області п’ять міськрад офіційно відмовили Садовому у прийомі львівського сміття.

У серпні 2016 року Чернівецька міськрада розірвала угоду з Львівською міськрадою щодо утилізації сміттєвих відходів зі Львова на сміттєзвалищі у Чернівцях.

Читайте найоперативніші новини “МБ” у Facebook і Telegram

Рейтинг:

(голосів: 1)

Сьогодні, 20:04

Коментарів 0 Переглядів 51

А поділитися?Вам має сподобатись...