У червні на Львівщині 8 людей захворіли на кір

logo
105058_u_chervni_na_lvivwini_8_ljudej_zahvorili_.jpeg


27.06.2017, 14:55

корь, заболели, вакцина, прививкаКількість захворілих на кір на Львівщині продовжує зростати: станом на 23 червня, лабораторно підтверджено 12 випадків кору, з них за неповний червень – 8 випадків. Про це повідомляє Прес-служба Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Як зазначають у департаменті, серед захворілих – 7 нещеплених осіб. В Україні захворювання на кір реєструється у 15 регіонах. Найбільше випадків кору в Івано-Франківській (392) та Одеській (267) областях.

Специфічного лікування кору не існує. Запобігти хворобі та її важким ускладненням можна лише шляхом вакцинації. 13 червня 2017 року в область надійшло 78 102 дози комбінованої вакцини для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи – “Пріорікс” виробництва Глаксо Сміт Кляйн Біолоджікалз (Бельгія). Разом із наявними залишками в медичних закладах загальна кількість цієї вакцини склала річну потребу на 2017 рік. Це означає, що сьогодні мають змогу себе захистити не тільки діти, які вакцинуються планово в 1 та 6 років, а й особи, які не були щеплені з різних причин в попередні роки, які отримують вакцинацію за індивідуальним  графіком.

Количество заболевших корью в Львовской области продолжает расти: по состоянию на 23 июня, лабораторно подтверждено 12 случаев кори, из них за неполный июнь – 8 случаев. Об этом сообщает пресс-служба Департамента здравоохранения Львовской облгосадминистрации.

Как отмечают в департаменте, среди заболевших – 7 непривитых. В Украине заболевания корью регистрируется в 15 регионах. Больше всего случаев кори в Ивано-Франковской (392) и Одесской (267) областях.

Специфического лечения кори не существует. Предотвратить болезнь и ее тяжелые осложнения можно только путем вакцинации. 13 июня 2017 года в область поступило 78 102 дозы комбинированной вакцины для профилактики кори, эпидемического паротита и краснухи – “Приорикс” производства Глаксо Смит Кляйн Биолоджикалз (Бельгия). Вместе с имеющимися остатками в медицинских учреждениях общее количество этой вакцины составила годовую потребность на 2017 год. Это означает, что сегодня могут себя защитить не только дети, вакцинируются планово в 1 и 6 лет, но и лица, которые не были привиты по разным причинам в предыдущие годы и получающие вакцинацию по индивидуальному графику.


Реклама

А поділитися?