У день запуску трамвая на Сихів серед пасажирів проведуть лотерею

logo
36690_u_den_zapusku_tramvaja_na_sihiv_sered_pas.jpeg


У день запуску трамвая на Сихів у четвер, 17 листопада, у трамваях цього маршруту продаватимуть спеціальні акційні квитки. У подальшому між їхніми власниками розіграють призи – абонементи на проїзд. Крім того, для перших пасажирів організують різноманітні акції та флешмоби.

Як розповів ZAXID.NET речник ЛКП «Львівелектротранс» Антон Лягушкін, у перший день роботи сихівського трамвая всі загальні квитки на проїзд на цьому маршруті будуть акційними і матимуть святковий дизайн. Серед усіх власників квитків розіграють призи – п’ять місячних абонементів на проїзд у електротранспорті.

Попередній варіант дизайну святкових квитків

«Акційні квитки продаватимуть водії. Кожен квиток матиме індивідуальний номер. За допомогою комп’ютерної програми оберемо номери квитків, які отримають призи», – сказав Антон Лягушкін. 

Планується, що квитки будуть більшими за звичайні – розміром 5×12 см. 

Крім акційних квитків на перших пасажирів сихівського трамвая очікують сюрпризи та флешмоби. Координаторка ініціативи «Я люблю трамвай» Світлана Крижанівська розповіла ZAXID.NET про те, що у день запуску до трамваїв заходитимуть волонтери, які роздаватимуть пасажирам цукерки, повітряні кульки та дитячі розмальовки. Пасажирів також розважатимуть виступами творчих колективів.

Нагадаємо, трамвай на Сихів поїде 17 листопада. Спершу трамвай курсуватиме від пл. Соборної до кінотеатру ім. Довженка, а коли завершать будівництво розворотного кільця – до «Санта-Барбари». По маршруту їздитимуть 13 трамваїв, зокрема дев’ять «Електронів». Згідно із розробленим графіком, трамваї курсуватимуть з 6:30 до 00:05 з інтервалом у 5-6 хвилин. Проте наразі у мерії розглядають можливість впровадження нічних рейсів сихівського трамвая.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...