У Держприкордонслужбі склали протоколи на майже 70 осіб через прорив кордону на ПП “Шегині”

logo
131585_u_derzhprikordonsluzhbi_sklali_protokoli_.jpeg


14 осіб підписали відповідні протоколи.

Наразі складено протоколи на 69 осіб, які незаконно перетнули держкордон в пункті пропуску “Шегині” на українсько-польському кордоні.

Про це повідомив “Інтерфакс-Україна” помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

“На сьогодні є протоколи на 69 осіб. Це ті, хто ідентифікований”, – сказав він.

Він зауважив, що 14 учасників подій, в основному представники ЗМІ, повернулися в пункт пропуску, де підписали відповідні протоколи.

Також протокол був зачитаний екс-голові Одеської ОДА та колишньому президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі.

Читайте також: За прорив кордону на пункті Шегині опинилися під вартою вже двоє активістів

Нагадаємо, позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня. Він в’їхав на територію України через КП “Шегині”, що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП “Краковець”. Кордону він дістався автобусом та перетнув його незаконно разом із 60-ма особами. Деякі з них застосовували силу щодо прикордонників. 

Держприкордонслужба України назвала прорив у пункті пропуску “Шегині”, внаслідок якого Міхеіл Саакашвілі дістався території України, масовим незаконним порушенням державного кордону. 

Через прорив кордону на пункті пропуску “Шегині” затримано п’ятеро осіб. Правоохоронцями також встановлені особи шести можливих організаторів порушення громадського порядку поблизу кордону, а також 32 активних учасники тих подій. Понад 100 осіб допитані як свідки. 

ВідеоДвох активістів, які супроводжували Саакашвілі під час прориву кордону, взяли під варту


Реклама

А поділитися?