У Дрогобичі обговорюють можливість облаштування автостоянки у центральній частині міста

logo
107620_u_drogobichi_obgovorjujut_mozhlivist_obla.jpeg


Питання врегулювання руху транспортних засобів у центральній частині міста — на площі Ринок вже впродовж багатьох років потребує кардинального вирішення.

Повідомляє сайт ДРОГОБИЧ СЬОГОДНІ з посиланням на lifeinfo.

Нещодавно у Дрогобичі розпочали вживати заходи, спрямовані на протидію заїзду на площу Ринок транспортних засобів. Вже впродовж двох тижнів представниками муніципальної варти здійснюється контроль заїзду на площу Ринок з 8:00 до 21:00.

Однак цілком зрозуміло, що вищевказані заходи є початковим етапом вирішення такої ситуації і потребують значних доопрацювань.

Своє бачення щодо врегулювання проїзду на площі Ринок під час останнього засідання сесії Дрогобицької міської ради висловив депутат міської ради Роман Муль. Депутат зазначив, що у центральній частині міста постає гостра необхідність облаштування автостоянки, кошти на облаштування якої можна частково виручити з річної оплати за тимчасові перепустки, які надаються підприємцям та власникам магазинів на території площі Ринок.

Також Роман Муль зауважив, що в місті значно зріс потік туристів, які під час відвідин Дрогобича не мають де припаркувати автомобільний транспорт.

Своєю чергою міський голова Тарас Кучма наголосив, що питання облаштування автостоянки у місті вже давно обговорюється і, більше того, вже визначається територія під паркування автотранспорту.

«Облаштування автостоянки, яка повністю розвантажить центр міста від автомобільного транспорту, та реконструкція площі Ринок перетворять центральну частину Дрогобича у проєвропейську центральну частину міста.», — зазначив Тарас Кучма.

А поділитися?