У електротранспорті хочуть встановити відеоспостереження

logo
108305_u_elektrotransporti_hochut_vstanoviti_vid.jpeg


У Львівських трамваях та тролейбусах відтепер буде працв відеореєстрація порушників.

Про це розповів речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар «Львівській газеті».

Оновлений контроль у електротранспорті зараз відбувається зранку до пізнього вечора. Тепер контролерам допомагають представники ще і громадської організації «Патріоти». Але все одно підприємство зазнає великих збитків, від так званих «зайців» – людей, що їздять без білета. А коли контролери виявляють таких людей, то вони намагаються виправдатись чи відкрито заявляють, що не збираються платити. Тож на них, нібито, немає «важелів тиску», тому «Львівелектротранс» планує закупити відеореєстратори для контролерів. В наявності вже є три штуки. Вартість одного – 700 гривень.

Прилад закріплюватимуть на одязі у працівника, і вмикатимуть як тільки працівник заходитиме в трамвай/тролейбус. Порушення людей фіксуватимуть, а розмова з контролером записуватиметься. В разі виникнення конфлікту відео буде доказом порушення пасажира для поліції.

«Чесна оплата за проїзд у електротранспорті – запорука якості перевезення, але не всі люди це розуміють» – пояснює Іван Бондар.

Також у ЛКП «Львівелектротранс» думають над ідеєю встановлення камер спостереження у трамваї та тролейбуси. На їхню думку, це зробить безпечнішим електротранспорт. Але поки це просто ідея.

Також хочеться додати, що в підприємстві лукавлять, коли зазначають, що контролери не мають важелів тиску на пасажирів. Насправді, більшість львів’ян, що їздили на трамваях, пам’ятають колишню хамську поведінку контролерів і їхні неправомірні погрози, а по раз з рукоприкладством. Кілька разів свідками такого ставала редакція і «Львівських». Тому ми покладаємо надію на відеореєстратори, адже в разі чого на них фіксуватиметься і розмова контролера і його поведінка (адекватна чи ні).


Реклама

А поділитися?