У Ходорові відкриють пам’ятник Герою Небесної сотні Роману Точину

logo
u_hodorovi_vidkrijut_pam_jatnik_geroju_nebesnoji_sotni_romanu_tochinu.jpg


четвер, 7 липня, 2016, 17:42
Львів

У Ходорові відкриють пам’ятник Герою Небесної сотні Роману Точину

17 липня у м. Ходорові Жидачівського району на Львівщині відбудеться відкриття та освячення пам’ятника Герою України Роману Точину.

Про це інформує відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Жидачівської РДА.

О 12:00 в храмі Косми і Дем’яна УГКЦ м. Ходорова відбудеться Богослужіння на вшанування пам’яті Героя, о 13:30 – освячення пам’ятника та вшанування пам’яті на могилі Героя Небесної Сотні, Героя України Романа Точина.

Нагадаємо, Роман Точин народився 6 серпня 1970 року у м. Ходорові. Відійшов у вічність на 44-му році життя, загинувши 20 лютого 2014 від кулі снайпера на вулиці Інститутській в Києві.

Ім’ям Романа Точина названо вулицю у м. Ходорові та Ходорівську загальноосвітню школу № 3, на фасаді якої 22 лютого 2015 року урочисто відкрили меморіальну дошку на честь Героя Небесної сотні.

У центрі м. Жидачева 29 квітня 2014 року урочисто відкрили Алею Героїв. Свої деревця на Алеї Героїв висадила й вдова Героя України – Лілія Точин. А 9 червня 2014 року у центрі м. Ходорова відкрили Алею Героїв Небесної сотні Львівщини, де встановлено пам’ятний знак на честь Романа Точина та пам’ятні знаки з іменами всіх Героїв Небесної сотні Львівщини. Алеї Героїв, парки і сквери створено також в багатьох інших населених пунктах Жидачівщини. Пам’ятні куточки та виставкові експозиції облаштовано в школах і закладах культури району.

Родина Романа Точина на залишена без уваги і підтримки. Представники владних структур міста і району постійно спілкуються із його рідними. Нещодавно за підтримки керівництва Жидачівської РДА, на основі рішення сесії Жидачівської районної ради родині Героя Небесної сотні було надано матеріальну допомогу для спорудження пам’ятника на могилі Романа Точина в м. Ходорові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

А поділитися?Вам має сподобатись...