У які табори влітку можна відправити дітей поблизу Львова: ціни, розташування, контакти

logo
104698_u_jaki_tabori_vlitku_mozhna_vidpraviti_di.jpeg


Дітям так важко сидіти вдома, а особливо влітку! Куди їх відправити так, аби вони провели час з користю і весело? Звісно ж, у табір!Тому ми склали для вас огляд кращих таборів, де ваша дитина не лише відпочине на славу, а в деяких ще й зможе вивчити іноземну мову.

Дитячий табір «Смайлики» у мальовничих Карпатах

tab3

Що відомо про цей табір? Діти будуть вивчати класику фантастів. Разом з інструкторами вони наблизяться до фантастичних світів, у яких у гори їздять на вузькоколійній залізниці. Під час екскурсій з вихователями діти будуть відкривати надзвичайно мальовничі маршрути, пройдуть по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат і зможуть милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав.

Де? «Літній табір Смайлики 2017» розташований неподалік м. Долина, Івано-Франківської області, недалеко Торунського перевалу, оточений листяними карпатськими лісами, неподалік річки Мізунки. На межі Закарпаття і Прикарпаття.

Скільки це коштує? 5100 грн.

Як зареєструватись? На сайті табору або ж за номером 096 0200277.

Львівський табір в Тухлі

4

Що відомо про цей табір? 20-28 червня на базі “Берегиня” в Тухлі відбуватиметься табір для дітей та молоді. Заявки у табір приймаються до 30 травня. Табір матиме дві теми підтаборів:молодший підтабір (8-12 років) – тема Мистецтво;старший підтабір (12-15) – тема Лідерство. Приймають дітей віком від 8 до 15 років. Діти будуть поділені на групи до 12 осіб. З кожною групою працюватиме 1 досвідчений виховник та впорядник (виховник та впорядник – дорослі особи). Діти забезпечуватимуться 4 разовим харчуванням. Якщо дитина молодша, то можуть прийняти її на табір за умови присутності когось з батьків чи відповідальної особи.

Скільки це коштує? 2000 грн.

Як зареєструватись? Заявки на табір за даним посиланням – https://goo.gl/forms/L50FynfJfvXzGFN53 або за телефоном – 097 66 55 926 , kozak@cym.org – Андрій. 

Де розташований? Село Тухля, Сколівський р-н, Львівська обл.

«Артек» у Буковелі

Тут є три види таборів: озерний, гірський та лісовий.

Озерний:

b651ca29f5626e11039223ef50f07aa9Що відомо про цей табір? У програмі табору – заняття з техніки гірського туризму: «Альптехніка», «Скеледром», «Вузли», «Навісна переправа»; туристичні змагання, творчі, спортивні та інтелектуальні конкурси, геокешинг, креатив-паті, дискотеки, туристичні квести, фольклорна вітальня, ерудит-марафони, артеківські масовки.

Де? ТК «Буковель» неподалік (300 м) гірського озера площею близько 7 га. 

Скільки це коштує? 4 960 грн.

Як зареєструватись? На сайті комплексу.

Лісовий:

e3aaf40065cc2a422c2163f32748e8bcЩо відомо про цей табір? Діти допитливі, а табір «Лісовий» дозволяє задовольнити їхні інтереси: походи, квести, геокешинг, музичний ринг, креатив-паті, дискотеки, ігри, творчі конкурси й спортивні змагання, катання на велосипедах і квадроциклах, зустрічі з відомими акторами кіно і театру, дитячими письменниками, відомими спортсменами, журналістами – все це поєднується з чудовим збалансованим харчуванням та сучасними комфортабельними умовами розміщення. Табір у лісі – це поєднання свіжого повітря і цікавих занять, які дозволяють зробити канікули не просто чудовими, а по-справжньому незабутніми. Програма «Лісового» табору сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей, відповідальності, лідерства, самостійності та організованості.

Де розташований? Табір розташований в серці Карпат на туристичному комплексі «Буковель».

Скільки це коштує? 7 140 грн.

Як зареєструватись? На сайті комплексу

Гірський:

7714b90a75dd48105f09bdb32e791074Що відомо про цей табір? У таборі «Гірський» діти активно відпочивають, залучаються до здорового способу життя, підвищують рівень володіння розмовною англійською мовою, розширюють кругозір, розвивають творчий потенціал, лідерські якості. Вивчення мови відбувається в ігровій формі не тільки на тематичних заняттях, а й в різноманітній творчій діяльності, під час відпочинку, спілкування з вожатими, носіями мови з країн Європи та США та іншими дітьми. У цьому таборі на дітей чекають захоплюючі конкурси, вікторини, ерудит-марафони, творчі майстерні, геокешинг, дискусійні гойдалки, толока добра, тренінги-ігри «Intelligent voice: розумний голос», «Тайм-менеджмент»; креатив-паті, дискотеки, піші екскурсії в гори, плавання в басейні. Спеціальна програма з плавання дозволяє дитині навчитися плавати, якщо вона не має таких навичок.

Де розташований? Табір розташований в серці Карпат на туристичному комплексі «Буковель».

Скільки це коштує? 27 495 грн.

Як зареєструватись? На сайті комплексу.

Лікувально-оздоровчий комплекс  “Дружба”


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...