У кінотеатрах Львова показуватимуть мультики для найменших

logo
41375_u_kinoteatrah_lvova_pokazuvatimut_multiki.jpeg


У Львові мають намір запровадити кінопокази для найменших, які є доволі популярними у Німеччині. Перший сеанс вже заплановано на середу, 30 листопада.
фото: rt.com

фото: rt.com

Як розповіла Tvoemisto.tv директорка кінотеатрів «Планета Кіно» у місті Львів Оксана Хальова, зважаючи на відгуки відвідувачів, вирішили зробити експеримент й адаптувати для найменших глядачів та їх батьків один із мультфільмів, що є у прокаті.

 «Ми не ставимо вікових обмежень, залишаємо це на розсуд батьків. Якщо вони вирішили привчати дітей до мультиків, то можуть робити це в кінотеатрі. Під час сеансу ми не вимикатимемо світло і вдвічі зменшимо гучність. Дитина матиме змогу як дивитися на екран, так і бавитися»,  – каже Оксана Хальова.

Відтак у середу, 30 листопада, о 14:30 у кінотеатрі «Планета кіно», що в King Cross Leopolis (смт. Сокільники на вул. Стрийській, 30), для найменших відвідувачів та їх батьків покажуть мультик «Велика втеча» у 2D форматі. Вартість квитка – звичайна.

За словами директорки кінотеатрів «Планета Кіно», єдине, що варто памятати батькам під час подібних кіносеансів, «потрібно дивитися за дитиною більше, ніж за мультиком».  Також Оксана Хальова додала, що подібні кінопокази планують запроваджувати на постійній основі.

Опублікувала Наталія Середюк


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...