У Ковелі відбулись матчі 5 туру дитячо-юнацької футбольної ліги України

На стадіоні «Верес» відбулися матчі між командами молоді U-15 та U-17. 1 жовтня на власному полі ковельчани зустрічали гостей зі Львова, а саме ФК «Покрова».

Новий місяць розпочався новими перемогами для гравців ФЦ «Ковель-Волинь», – повідомляється на сайті клубу.

Видовищний поєдинок провели на полі гравці команд U-17 (тренер – Юрій Романчук).

Початок матчу запам’ятався постійними атаками господарів. Хлопці змусили львів’ян добре попотіти, адже створили багато небезпечних моментів впродовж 45 хвилин. Перший тайм закінчився рахунком 0:0.

2 хвилина другого тайму принесла гравцям ФЦ успіх. Назар Приходько забив «покровцям» перший гол. Перевага ковельчан впродовж гри зуміла зорганізувати гравців, і як результат – ще один гол до воріт ФК «Покрова». Відзначився Владислав Шулипа.

Не пройшло й декілька хвилин як Владислав вдруге влучає у ворота суперників. На 24 хвилині другого тайму він до переможного рахунку наших гравців додає ще один гол (оформлює хет-трик).

Отож, юнаки U-17 впевнено обіграли львів’ян з рахунком 4:0.

Досить нелегкими для господарів (тренер – Роман Жерш) виявилися суперники команди U-15 міста Лева. Між футболістами обох команд відчувалася вагома різниця у зрості. Однак «дрібненькі» ковельчани впродовж першого тайму змусили львів’ян відчути «смак» небезпеки.

Другий тайм приніс ковельчанам перемогу. На 6 хвилині Вадим Сидун змінює рахунок – 1:0 на користь гравців ФЦ «Ковель-Волинь». І, як-то кажуть, понесло! Данило Янюк забиває другий гол. Не минуло й п’яти хвилин, як ковельчани змусили своїми вдалими діями двічі розпочинати гру з центру поля (автогол та Данило Янюк).

Здавалося б, сили суперників вичерпалися від атак наших футболістів, але по завершенню гри, все ж, команда «Покрови» забила один гол гравцям ФЦ «Ковель-Волинь».

Ковельчани змогли вибороти перемогу з рахунком 4:1. Ця гра була досить важливою в турнірному плані для обох команд, адже колективи мали по 4 перемоги і перебували у трійці лідерів чемпіонату України серед юнаків.