У Левандівському парку пластуни посадили нові дерева (ФОТО)

logo
78742_u_levandivskomu_parku_plastuni_posadili_n.jpeg


Під час весняної толоки, що відбувалась 1 квітня, у Левандівському парку висадили порядка 45 саджанців декоративних дерев та кущів. Ініціатива провести озеленення парку на Левандівці належить всеукраїнській скаутській організації «Пласт».

«Садженці декоративних дерев та кущів були куплені за гроші благодійників з цього району. ЛКП «Зелений Львів» запропонував кілька зон у парку, які можна було заповнити, та підготував перелік рослин, які сюди вписуються», – пояснила організаторка акції Ксенія Кирилишин.

Серед дерев, що їх посадили у парку: жасмин садовий, аява японська, ялівець козацький, кипарисовик горохоплідний, тис ягідний, куляста туя, магонія падуболиста, гібіскус, слива Пассарді, форзиція, гінкго білоба, барбарис Тунберга, вейгела квітуча та інші.

(фото Мирослава Пархомика, ZAXID.NET)

Як розповіла ZAXID.NET комендантка заходу Ксенія Кирилишин, участь у парковій толоці взяло 60-80 людей. До акції долучились не лише пластуни, але й мешканці Левандівки, працівники та постійні відвідувачі культурно-мистецького центру «Супутник», а також працівники патрульної поліції Львова.

До толоки долучився і міський голова Львова Андрій Садовий, який висадив спільно з дітьми ялинку.

Мер Львова приєднався до висадки дерев на Левандівці (фото прес-служби ЛМР)

«Важливо, що прийшли люди, які не обов’язково живуть тут – але яким просто важливо створити додатковий громадський простір, яким вони зможуть користуватисьь», – каже учасниця акції, депутатка Львівської міської ради Юлія Хомчин.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...