У Личаківському парку облаштують освітлення та реконструюють стежки

logo
105212_u_lichakivskomu_parku_oblashtujut_osvitle.jpeg


Новини, 28.06.2017

28.06.2017, 08:46

Лычаковский парк, реконструкцияДепартамент містобудування Львівської міської ради звернувся до департаменту економічного розвитку щодо виділення ЛКП “Зелений Львів” додаткових коштів на реконструкцію Личаківського парку. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляють в управлінні екології та природних ресурсів Львівської міської ради, приблизна кількість коштів, необхідних для реконструкції, – 150 тис. грн. У планах робіт – відновлення доріжково-стежкової мережі, в тому числі облаштування водовідведення. Також у парку планують облаштувати зовнішнє освітлення.

В управлінні наголошують – рішення про виділення додаткових коштів необхідно погодити на профільних комісіях, а також ухвалити на сесії Львівської міської ради.

Департамент градостроения Львовского городского совета обратился в департамент экономического развития о выделении ЛКП “Зеленый Львов” дополнительных средств на реконструкцию Лычаковского парка. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщают в управлении экологии и природных ресурсов Львовского городского совета, приблизительное количество средств, необходимых для реконструкции, – 150 тыс. грн. В планах работ – восстановление дорожечным-тропиночной сети, в том числе обустройство водоотвода. Также в парке планируют обустроить наружное освещение.

В управлении отмечают – решение о выделении дополнительных средств необходимо согласовать на профильных комиссиях, а также принять на сессии Львовского городского совета.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?