У лісі біля Львова виявлений бідон з документами УПА

logo
119901_u_lisi_bilja_lvova_vijavlenij_bidon_z_dok.jpeg


11.08.2017, 11:31

У лісі біля Львова знайшли бідон з архівними документами УПА. Про це повідомляє “Форпост”. 

“Вчора був цікавий коп. За що я люблю цю справу, що ніколи не знаєш, що вилізе. Коли пересвідчився, що це не міна, а схоже на кришку від великого алюмінієвого бідона, відразу майнула здогадка, що буде всередині – тому що в цьому лісі колись зустрів старого копача, і він хвалився, що, серед іншого, і таке знаходив. І не помилився – бідон з архівними документами УПА!”, – про свою знахідку у соцмережах поділився Юрій Д.

За його словами, папери досить крихкі і стосуються періоду 1948-1950-ті рр. Регіони географічно різні – і Буковина, і Франківська, і Львівська області. Знахідки передані в музей “Тюрма на Лонцького”.

“Після оцифровки документи мають також виставлятись в інтернет, так мені сказали. Ще якусь публічну презентацію також готують”, – зазначив хазяїн знахідки.

В лесу под Львовом обнаружен бидон с архивными документами УПА. Об этом сообщает “Форпост”. 

“Вчера был интересный коп. За что я люблю это дело, что никогда не знаешь, что вылезет. Когда убедился, что это не мина, а похоже на крышку от большого алюминиевого бидона, сразу мелькнула догадка, что будет внутри – потому что в этом лесу корда-то встретил старого копача, и он хвастался, что, среди прочего, и такое находил. и не ошибся – бидон с архивными документами УПА!”, – о своей находке в соцсетях поделился Юрий Д.

По его словам, бумаги достаточно хрупкие и относятся к периоду 1948-1950-е гг.. Регионі географически разные – Буковина, Франковска, Львовская области. Находки переданы в музей “Тюрьма на Лонцкого”.

“После оцифровки документы должны также выставляться в интернет, так мне сказали. Еще какую-то публичную презентацию также готовят”, – отметил хозяин находки.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...